Strony internetowe

Strona internetowa HTML

Strona internetowa zbudowana na CMS (System Zarządzania Treścią) pozwala na samodzielne budowanie i zarządzanie stroną internetową. Strona na CMS posiada własny, zaawansowany Panel Administracyjny (zarządzasz stroną podobnie jak pocztą mailową).

Stronę można maksymalnie konfigurować i wykonać na niej wszystko. Brak jakichkolwiek ograniczeń.

Możliwości strony opartej na CMS polegają na zarządzaniu strukturą oraz zawartością strony:

Strona internetowa wizytówka

Strona internetowa wizytówka składa się z kilku zakładek (podstron) m.in: strona główna, strona o firmie|mnie, dojazd (mapka), galeria i formularz kontaktowy. Strony internetowe wizytówki zbudowane są na CMS (System Zarządzania Treścią). Pozwala to na samodzielne budowanie i zarządzanie stroną internetową. Posiada własny, zaawansowany Panel Administracyjny (zarządzasz stroną podobnie jak facebook).

Stronę można dowolnie konfigurować i wszystko na niej wykonać. Brak ograniczeń.

Szablony

Szablon projektowy (tworzony) jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Jest lekki, czysto wykonany, a kod jest przejrzysty i uporządkowany. To właśnie dzięki tym cechom szablony od TomLot.eu są najczęściej wybierane dla dużych, poważnych i często odwiedzanych przez internautów stron, serwisów i portali.

Szablon jest przygotowany do maksymalnego i bardzo mocnego rozbudowania oraz konfigurowania o bezpłatne i ogólnodostępne elementy. Funkcjonalność szablonu strony internetowej można w pełni maksymalnie poszerzyć za pomocą komponentów, modułów oraz dodatków.