Marketing

Pozyskiwanie klientów

Pozyskiwanie Klientów, jak również pozyskiwanie zleceń. Do pozyskiwania Klientów i zleceń, wykorzystane są techniki sprzedażowe. Sposoby pozyskiwania Klientów, a także metody pozyskiwania Klientów, przedstawiają się w następujących krokach:

Google Ads

Marketing internetowy w postaci kampanii Google Ads przygotowany indywidualnie dla Twojej strony. Reklama w internecie tego typu przynosi wymierne korzyści. Linki sponsorowane przypominają pozycjonowanie stron internetowych. Kampania reklamowa tego typu posiada tą zaletę, że jest to skuteczna reklama internetowa w wyszukiwarkach. Kampanie Google Ads pobierają opłaty za klikniecie w link sponsorowany.

W skład wykonania usługi wchodzi:

Copywriting

Pisanie tekstów unikalnych i perswazyjnych przez copywriter. Tekst i slogan reklamowy jest tak utworzony, aby efektownie i jak najlepiej sprzedać towary i usługi. SEO copywriter tworzy teksty SEO według zasad SEO-copywriting. Teksty reklamowe używane są w kreacjach mailingowych do przeprowadzania mailingu.

Webwriting

Pisanie tekstów użytkowych przez webwriter dla stron internetowych tak, aby portal cieszył się dużą popularnością. Teksty SEO zwiększają popularność portalu i przyciągają większą liczbę czytelników. Webwriting czyli pisanie testów SEO odgrywa kluczową rolę w optymalizacji i pozycjonowaniu strony. Pisanie tekstów na zamówienie ma tę ważną cechę że tekst SEO jest ciekawy i przyciągający uwagę.